Direct naar:

Fontstand International Typography Conference, keynote Gert Dumbar

  • Fontstand International Typography Conference in Den Haag 
  • Programma met workshops, talks, presentaties 
  • Keynote speaker: Gert Dumbar, op vrijdag 14 maart van 20.00 tot 21.00

Wat: Fontstand International Typography Conference, met keynote door Gert Dumbar 
Wanneer: Conferetie op 14–15 maart, keynote door Gert Dumbar op 14 maart, van 20.00–21.00 
Waar: Nieuwe Kerk, Spui 175, 2511 BM, Den Haag 
Organisatie: Fontstand, partners: TypeMedia/KABK en Huis van het Boek. Koffie gesponsord door Zetafonts.
Taal: Engels
Toegang: Tickets zijn hier verkrijgbaar


De vijfde jaarlijkse typografieconferentie van Fontstand! Sluit je aan bij typografen en typografen van wereldklasse van over de hele wereld voor een vol programma van twee dagen met presentaties en discussies. De eerste dag van het evenement begint met een reeks praktische workshops gericht op typografie, scripting en typografiegebruik en eindigt met een keynote door Gert Dumbar. 
De tweede dag biedt een rijk programma van gesprekken en presentaties over verschillende aspecten van typografie in drukwerk, bewegingsontwerp en branding, en eindigt met een conferentiediner voor alle deelnemers, waar je collega's en presentatoren kunt ontmoeten en met hen kunt communiceren.

In zijn keynote 'How to overcome design meatballs and design rubbish' zal de legendarische ontwerper Gert Dumbar, oprichter van Studio Dumbar, praten over zijn ontwerpproces en de onorthodoxe benadering van ontwerp die conventies uitdaagt. Gevolgd door een vragenronde onder leiding van Peter Biľak.